Kim jest flebolog Bartłomiej Juza?

Doktor Bartłomiej Juza jest jednym z najbardziej uznanych polskich flebologów, który tą dziedziną medycyny zajmuje się już ponad 10 lat. Do kręgu jego głównych zainteresowań należą małoinwazyjne metody leczenia pacjentów z niewydolnością żylną oraz przewlekłymi ranami i ciężkimi owrzodzeniami żył. Od 2017 roku zajmuje się również medycyną regeneracyjną i chirurgią plastyczną.

Kontynuuj czytanie

Jakie trofea na imprezę sportową?

Na każdej imprezie sportowej zwycięscy otrzymują nagrody. Sport to przede wszystkim walka ze swoimi słabościami i pokusami. Jednakże każdy za ten wysiłek oczekuje nagrody - chociażby symbolicznej. Trofea sportowe to ważny element dla trenerów, zawodników jak i kibiców. Wszyscy chcą wiedzieć, kto był najlepszy, a kto powinien jeszcze poćwiczyć. Gdy organizujemy imprezę sportową, nie możemy zapomnieć o nagrodach dla uczestników. Poniżej przedstawiamy przegląd najpopularniejszych nagród.

Kontynuuj czytanie

Suknia ślubna - jaki salon sukien wybrać?

Ceremonia ślubna, a potem uroczystości weselne są takim dniem w życiu kobiety, kiedy szczególnie mocno zależy jej na pięknym wyglądzie. Każda zakochana para myśli o swoim ślubie, jako o wyjątkowym dniu, który zapoczątkuje zupełnie nowy etap życia. Chcą oni nie tylko pięknej uroczystości i wspaniałej zabawy, ale także pragną wyglądać najlepiej, jak to tylko możliwe - w końcu zdjęcia weselne trafią do wszystkich członków rodziny i przyjaciół. Będą zapisem uroczystości i kiedyś zobaczą je też dzieci i wnuki pary.

Kontynuuj czytanie