Jak wygląda proces wdrożenia systemu ERP?

Dodaj komentarz

Wdrożenie systemu ERP stanowi istotną inwestycję biznesową. Z jednej strony jest czasochłonne, z drugiej natomiast kosztowne. Firmy, które zdecydują się na zoptymalizowane rozwiązanie, zyskują zwiększoną efektywność pracy. Motywacją do zastanowienia się nad wdrożeniem systemu ERP, jest niezadowolenie z dotychczasowej sytuacji, świadomość, że można lepiej, efektywniej.

Kontynuuj czytanie

Kupno czy wynajem mieszkania - co się bardziej opłaca?

Dodaj komentarz

Poszukując miejsca do życia mamy do wyboru dwie opcje – zakup mieszkania na własność lub jego wynajęcie. Na kupno mieszkania za gotówkę mogą pozwolić sobie nieliczni. Większość przyszłych właścicieli musi posiłkować się kredytem. Dlatego często stajemy przed dylematem, czy decydować się na wieloletnią hipotekę, czy najem długoterminowy? Każda z tych dróg ma swoje zalety i wady.

Kontynuuj czytanie

Botoks - kiedy warto zacząć go robić?

Dodaj komentarz

Każdy z nas chce jak najdłużej wyglądać zdrowo, promiennie, a przede wszystkim zachować młodą i jędrną skórę. Czas niestety działa na naszą niekorzyść i z każdym kolejnym rokiem, naskórek robi się mniej elastyczny i zauważamy pierwsze zmarszczki. Idealnym rozwiązaniem jest oczywiście botoks, jednak czy nie ryzykujemy, wykonując go w młodym wieku?

Kontynuuj czytanie