Nogi po zabiegu kriolipolizy w klinice Genesis

Kriolipoliza - sposób na smukłą sylwetkę

Pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej bywa trudne, zwłaszcza gdy zbędne kilogramy odkładają się w partiach ciała, takich jak: brzuch, uda, pośladki. W sytuacji, gdy dieta i aktywność fizyczna nie dają spodziewanych rezultatów, warto skorzystać z zabiegów wspomagających utratę wagi. Kriolipoliza to zabieg, którego pierwsze efekty w postaci utraty nawet do 45% tkanki tłuszczowej, można zauważyć już po upływie 2 - 3 tygodni. Zaledwie 6 tygodni wystarczy, by kriolipoliza przyniosła spodziewane rezultaty w postaci wyraźnego wyszczuplenia całej sylwetki, redukcji cellulitu i jędrniejszej skóry.

Kontynuuj czytanie

Analiza finansowa prowadzona przez biuro rachunkowe Ufniarz Kraków

Profesjonalna obsługa księgowa

Prowadzenie własnej firmy nie jest ani łatwe ani bezproblemowe. Własna firma wymaga wielu poświęceń, generuje koszty i powoduje zmęczenie. Ale własna firma to także duże zadowolenie, mnóstwo satysfakcji i szansa na rozwój. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej firmy.

Kontynuuj czytanie

Mężczyzna potrzebujący pomocy psychologicznej

Czym są choroby psychosomatyczne?

Organizm człowieka od wieków badany jest przez naukowców i nadal pozostaje nie do końca poznany. A zwłaszcza, gdy dotyczy to psychiki człowieka. Jest ona bardzo skomplikowana i wpływa także na zdrowie fizyczne jednostki. Powoduje ona przeróżne odczucia fizyczne, które biorą się z emocji psychicznych i dręczą człowieka nie tylko psychicznie.

Kontynuuj czytanie

Arteterapia - leczenie ciała i duszy poprzez sztukę

Oddziaływanie sztuki na ludzką psychikę dostrzegane jest od stuleci. Obcowanie z różnymi dziedzinami artystycznymi znacznie wpływa na ludzkie samopoczucie. Dlatego też psychologowie i psychiatrzy postanowili wypróbować wpływ sztuki w działaniach terapeutycznych. Według doniesień historyków, tego typu rozwiązania były stosowane już pod koniec XIX wieku. Od tego czasu wiedza na tym polu wciąż się rozwija.

Kontynuuj czytanie

Bus Kuszewski na autostradzie

Na co zwracać uwagę przy wynajmowaniu busa?

Wynajem busów staje się z roku na rok coraz to bardziej popularną opcją, na którą często decydują się zarówno rodziny z dziećmi, grupy znajomych czy osoby organizujące przyjęcia, takie jak wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie czy urodziny. Jest to bardzo dobre rozwiązanie jeśli chcemy komfortowo i wygodnie przewieźć większą ilość osób, nawet z bagażami, a nie chcemy rozdzielać grupy na kilka samochodów. Poniżej podpowiadamy na co zwrócić szczególną uwagę podczas poszukiwań odpowiedniego busa oraz co warto wiedzieć przed podpisaniem umowy z wybraną przez nas firmą transportową. 

 

Kontynuuj czytanie