Skip to main content

Psychoterapeuci dla par i małżeństw - TOP 10 w Łodzi

W Waszym związku coraz częściej dochodzi do przytłaczających kłótni o drobiazgi? A może zmagacie się z problemami w relacjach z rodziną? Jeśli zależy Wam na wzmocnieniu więzi i przezwyciężeniu trudności, zdecydujcie się na terapię dla par i małżeństw, która pomoże Wam poradzić sobie z przeciwnościami losu. Doświadczonego psychologa znajdziecie w rankingu Psychoterapeuci dla par i małżeństw — TOP 10 w Łodzi.

TOP 10 psychoterapeutów dla par i małżeństw | Łódź

1. Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek

Wioletta Kucharek jako doświadczony psycholog i psychoterapeuta oferuje wsparcie dla par i małżeństw, których związek przechodzi kryzys. Sesje terapeutyczne prowadzi w gabinecie w centrum Łodzi lub online. Zapewnia bezpieczną atmosferę i formę wsparcia dopasowaną do natury problemu, z jakim zgłasza się para. Terapia dla par i małżeństw pomaga przeanalizować problem, zrozumieć go i przezwyciężyć. Umożliwia przerwanie cyklu frustracji i odbudowę wzajemnego zrozumienia. Na stronie wiolettakucharek.pl zapoznasz się z ofertą gabinetu psychologa, psychoterapeuty Wioletty Kucharek w zakresie terapii dla par, małżeństw i nie tylko.

2. Centrum BLIŻEJ SIEBIE Łódź | Psycholog | Terapia Par

Centrum Rozwoju i Psychoterapii BLIŻEJ SIEBIE w Łodzi prowadzi terapię dla par, którym zależy na wzmocnieniu relacji i odbudowie związku. Wspiera pary w konstruktywnym rozwiązywaniu problemów. Centrum BLIŻEJ SIEBIE zapewnia wsparcie parom gotowym na pracę nad sobą i zmiany. Terapia pomaga otworzyć się na nowe perspektywy w związku i lepiej poznać partnera. 

3. Centrum Terapii i Rozwoju

Centrum Terapii i Rozwoju w Łodzi wspiera pary i małżeństwa w radzeniu sobie z chorobliwą zazdrością, brakiem zrozumienia i innymi trudnościami emocjonalnymi. Prowadząc terapię w spokojnej i pełnej szacunku atmosferze, pomaga parom spojrzeć na dany problem z innej perspektywy. Oferuje sesje stacjonarne, w gabinecie w Łodzi, lub zdalne dla par z całego kraju. 

4. RÓWNOWAGA Centrum Psychoterapii

Centrum Psychoterapii RÓWNOWAGA w Łodzi kieruje swoją ofertę do par, które pragną odtworzyć swój związek. Pomaga nie tylko zrozumieć problem i jego przyczynę, ale także znaleźć skuteczne sposoby radzenia sobie z obecnymi i przyszłymi trudnościami. Terapia w Centrum Psychoterapii RÓWNOWAGA pomoże Wam poprawić jakość relacji i odbudować radość z bycia razem. 

5. Psychoterapeuta Aneta Kuśmierczyk

Centrum Pomocy Psychologicznej w Labiryncie prowadzi terapie dla par i małżeństw borykających się z kryzysem. Psychoterapeuta Aneta Kuśmierczyk wspiera partnerów w znalezieniu rozwiązania i wypracowaniu, satysfakcjonującego obie strony, kompromisu. Pomaga odbudować zaufanie między partnerami i na nowo stworzyć harmonijny związek. 

6. Psychoterapeuta Ewa Czernik — psychoterapia indywidualna Łódź

Oprócz terapii indywidualnej psychoterapeuta Ewa Czernik prowadzi terapię dla par i małżeństw w Łodzi. Zapewnia profesjonalną pomoc w radzeniu sobie z trudnościami w komunikacji, zdradą, decyzją o rozstaniu i nie tylko. W trakcie sesji pomaga określić przyczynę problemów i znaleźć ich rozwiązanie. Rozwija u partnerów umiejętność wyrażania uczuć i swoich oczekiwań.

7. Gabinet psychologiczny — Serce i umysł

Gabinet psychologiczny Serce i Umysł specjalizuje się w terapii dla par i małżeństw. Pomaga parom przerwać schematy prowadzące do nawracających konfliktów w związku. Przez spojrzenie na problem z zewnątrz terapia pozwala dotrzeć do jego źródła, zrozumieć problem i go rozwiązać. Gabinet prowadzi sesje dla par na miejscu w Łodzi lub online, w każdy dzień tygodnia.

8. Łódzkie Studio Terapii

Łódzkie Studio Terapii oferuje profesjonalne wsparcie dla par i małżeństw doświadczających problemów w związku. Zapewnia indywidualne podejście do każdej pary. Pomaga przeanalizować trudności, je zrozumieć i znaleźć skuteczne rozwiązanie. Oferuje terapię na miejscu lub na odległość w formie dopasowanej do potrzeb partnerów.

9. Laboratorium Więzi Ewa Arendarczyk

Ewa Arendarczyk to psychoterapeuta i coach. W gabinecie Laboratorium Więzi w Łodzi prowadzi psychoterapię dla par i małżeństw. Pomaga w stworzeniu nowej wizji związku. Organizuje sesje terapeutyczne w gabinecie lub online. Oferuje kurs dla par pomagający wejść na wyższy poziom rozwoju w relacji.

10. Pozytywka Centrum Psychoterapii

Centrum Psychoterapii Pozytywka w Łodzi wychodzi naprzeciw potrzebom par i małżeństw zmagających się z trudnościami. Pomaga partnerom zrozumieć problem, go przezwyciężyć i odbudować harmonijną relację. W miłej atmosferze prowadzi terapię zarówno z parą, jak i z jednym z partnerów.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy:

Najnowsze wpisy:

Najnowsze komentarze:

Takie dokładnie zaplanowane zaręczyny muszą być bardzo romantyczne, ale też strasznie stresujące. Nawet sobie nie ...
Kamil 1 miesięcy temu Jak przygotować busa do sprzedaży?
Świetnie się składa, że tu trafiłem, bo akurat czeka mnie sprzedaż busa 😀 Chyba zdecyduję się właśnie ...
Mam wrażenie, że Tarnów jest bardzo niedocenianym miastem. Całą sławę w Małopolsce zgarnia Kraków... Tarnów ...
Magda 2 miesięcy temu Szklane elementy w domu
Sama wykorzystuje lustra w domu. Mam ich naprawdę dużo... 😂 Większość robiona na zamówienie. To jaki ...
Faktycznie wypożyczenie sprzętu medycznego jest bardziej opłacalne, ale moim zdaniem tylko krótkoterminowo. Ja preferuje zakup ...