Skip to main content

Profesjonalna naprawa biżuterii – ranking TOP 10 jubilerów

1 Comment

Biżuteria to często nie tylko ulubione ozdoby, uzupełniające nasze stylizacje, ale również sentymentalna pamiątka po najważniejszych w naszym życiu osobach lub wydarzeniach. Niestety, bardzo często zdarza się, że na skutek naszej nieuwagi lub po prostu upływu czasu, pierścionki, łańcuszki, bransoletki czy kolczyki ulegają uszkodzeniom. Gdzie naprawić biżuterię? Skorzystaj z naszego rankingu top 10 i przekonaj się, który jubiler z pewnością poradzi sobie nawet z najtrudniejszym wyzwaniem.

Ranking TOP 10 jubilerów

Czy naprawa biżuterii jest opłacalna?

Wielu osobom z pewnością wydaje się, że zerwany łańcuszek czy pierścionek ze zgubionym oczkiem nadają się już wyłącznie do wyrzucenia. Nic bardziej mylnego! Profesjonalne zakłady jubilerskie są bowiem w stanie naprawić niemalże każdą ozdobę oraz przywrócić jej dawny blask w procesie czyszczenia i polerowania. Poszukując najlepszych rozwiązań, należy skupić się na profesjonalistach z bogatym doświadczeniem. To właśnie ono przekłada się często na jakość wykonywanej usługi oraz precyzję i staranność działań.

Co ważne, naprawa biżuterii będzie również zdecydowanie lepszym pod względem ekonomicznym pomysłem, niż zakup nowych ozdób, co warto mieć na uwadze, podejmując ostateczną decyzję. Jeśli właśnie zastanawiasz się, którego jubilera wybrać, koniecznie przeczytaj nasz subiektywny ranking.

1. Jubiler Łodzińscy — naprawa biżuterii Kraków

Jubiler Łodzińscy to marka, obecna na rynku już od 1894 r. Współpracują z nią prawdziwi mistrzowie rzemiosła, co przekłada się również na wysoką jakość oferowanych usług. Te z kolei obejmują sprzedaż wyjątkowych ozdób, ale również naprawę uszkodzonej biżuterii. Po przejściu na stronę Łodzińscy - naprawa biżuterii Kraków zobaczyć można szczegółowe pozycje oferty. To nie tylko powiększanie i zmniejszanie pierścionków i obrączek, czyszczenie ozdób, ale również naprawa i odnowa biżuterii oraz lutowanie bransoletek, łańcuszków i zawieszek, które uległy zerwaniu.

Jubiler Łodzińscy CH Serenada
Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
Tel: (+48) 721 801 845

oraz

Jubiler Łodzińscy Galeria Bronowice
Stawowa 61
31-876 Kraków
Tel: (+48) 12 628 71 85

Jubiler Łodzińscy - naprawa biżuterii Kraków

2. Jubiler Słojewski – rzetelny warsztat jubilerski

Naprawa biżuterii to częsta usługa, wykonywana w salonach jubilerskich. Jednak jubiler Słojewski wychodzi do swoich klientów ze szczególną ofertą. To zdalna wycena i konsultacja, która likwiduje konieczność opuszczania domu, by przekonać się, czy można jeszcze uratować ulubioną ozdobę i czy inwestycja ta będzie opłacalna. Tutaj wykonuje się również regularne przeglądy biżuterii, by uchronić ją np. przed wypadnięciem, a w konsekwencji zgubieniem, kamieni szlachetnych. Dodatkowo warsztat cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów, co z pewnością zachęca kolejne osoby do skorzystania z jego usług.

Dom Handlowy Tarchomin,
ul. Antalla 5
03-126 Warszawa
Tel.: (+48) 517 252 047

Jubiler Słojewski – rzetelny warsztat jubilerski

3. Z&K Manufaktura Złotnicza — usługi jubilerskie i naprawa biżuterii

Z&K Manufaktura Złotnicza to specjaliści od zadań, których często nie podejmują się inni jubilerzy. Wieloletnie doświadczenie i nabyte w tym czasie umiejętności, procentują niezwykłą precyzją, dokładnością i sumiennością w wykonywaniu powierzonych im zleceń. Atutem oferty jest również szeroki zakres napraw, obejmujący nie tylko lutowanie, ale również oprawę kamieni, przewlekanie naszyjników, złocenia punktowe i dopasowywanie rozmiarów pierścionków, również tych z kamieniami. Nic dziwnego, że z usług Manufaktury korzystają zarówno indywidualni zleceniodawcy, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa.

Z&K Manufaktura Złotnicza
os. Łokietka 8C
61-616 Poznań
Tel.: (+48) 575 161 442

Z&K Manufaktura Złotnicza — usługi jubilerskie i naprawa biżuterii

4. Jubiler Gold4u Kraków – profesjonalna pracownia złotnicza

Usługi złotnika należą wciąż do grupy najbardziej pożądanych na rynku. Jednak tylko ci, którzy wykonują swoją pracę dokładnie i sumiennie, mogą liczyć na grono stałych klientów. Do takich właśnie warsztatów zalicza się Gold4u. Ta krakowska pracownia złotnicza współpracuje z najlepszymi profesjonalistami, dla których inspiracją stała się historia miejscowego złotnictwa i jubilerstwa. Tutaj codziennie wymienia się zużyte kamienie i uszkodzone zapięcia, prostuje biżuterię, lutuje łańcuszki oraz dorabia elementy biżuterii, które odpadły i zostały zgubione przez nieuważnych właścicieli.

Jubiler Gold4u Kraków
ul. Pawia 5a
31-154 Kraków 
Tel.: (+48) 12 430 68 50

Jubiler Gold4u Kraków – profesjonalna pracownia złotnicza

5. Złotnik i jubiler A. P. Turek

W pracowni złotniczej, zlokalizowanej w krakowskim Śródmieściu, naprawiane są wyroby ze złota i srebra. Tutaj, w firmie z olbrzymimi tradycjami rodzinnymi, można zlutować zerwany łańcuszek oraz dopasować obrączkę lub pierścionek do rzeczywistego rozmiaru palca. Warto wspomnieć jednocześnie, że firma obecna jest na lokalnym rynku już od ponad 30 lat, co przekłada się nie tylko na standard obsługi, ale również i na wysoką jakość wykonania kolejny zleceń, powierzanych często przez stałe grono klientów.

Złotnik i jubiler A. P. Turek
ul. Bolesława Prusa 1
30-109 Kraków
Tel.: (+48) 667 975 471

Złotnik i jubiler A. P. Turek

6. Arlekin biżuteria z duszą – sprzedaż i naprawa biżuterii

Arlekin to odpowiedź na potrzeby właścicieli biżuterii antycznej, która często stanowi cenną pamiątkę nie tylko pod względem ekonomicznym, ale również i sentymentalnym. W ofercie warsztatu jubilerskiego znajdują się bowiem takie punkty, jak kompleksowe czyszczenie i renowacja pierścionków, obrączek czy kolczyków. Tutaj jednak można również naprawić zerwany łańcuszek i pęknięte elementy ulubionych ozdób, wstawić do nich nowe kamienie, przerobić je na inne modele, a także zmienić rozmiar nie tylko pierścionków i obrączek, ale również i łańcuszków, z czego coraz chętniej korzystają kolejni klienci.

Arlekin biżuteria z duszą
ul. Kazimierza Wielkiego 79
30-074 Kraków
Tel.: (+48) 733 29 59 59

Arlekin biżuteria z duszą – sprzedaż i naprawa biżuterii

7. Jubiler Hobgarski — skuteczna naprawa biżuterii

Jubiler Hogbarski słynie nie tylko z szerokiego wyboru najlepszej jakości biżuterii, ale również z jej precyzyjnych i skutecznych napraw. W jego warsztacie przeprowadza się lutowanie zerwanych fragmentów ozdób, oprawianie kamieni szlachetnych oraz zmianę rozmiaru obrączek i pierścionków. Dużym zainteresowaniem cieszą się również usługi, polegające na wymianie zapięć w kolczykach i ich stosownym dopasowaniu, co zapobiega przypadkowemu zgubieniu ozdoby. Dodatkowym atutem jest tutaj szybki czas realizacji zleceń, dzięki czemu można na nowo cieszyć się ulubioną biżuterią, bez konieczności długiego oczekiwania na wykonanie usługi.

Jubiler Hobgarski
Rynek Kleparski 13
31-150 Kraków
Tel.: 512 379 016

Jubiler Hobgarski — skuteczna naprawa biżuterii

8. Jubiler ALIANS — naprawa złotej i srebrnej biżuterii

Warsztat jubilerski ALIANS specjalizuje się w naprawie złotej i srebrnej biżuterii. To doskonałe rozwiązanie dla osób, związanych emocjonalnie z ulubionymi ozdobami, które uległy zniszczeniu. W ramach usług usuwane są wszelkie uszkodzenia, a klienci doceniają również błyskawiczne tempo działania, dzięki któremu można na powrót cieszyć się swoją biżuterią w stosunkowo krótkim czasie. Na miejscu można także wykonać okolicznościowy grawer, przez co biżuteria nabiera dodatkowo indywidualnego charakteru.

Jubiler ALIANS
Kalwaryjska 32
30-504 Kraków
Tel.: (+48) 12 296 32 80

Jubiler ALIANS — naprawa złotej i srebrnej biżuterii

9. wec.com. pl – naprawa biżuterii online

Oprócz unikalnych ozdób również tych, projektowanych na indywidualne zamówienie, usługi jubilerskie obejmują tutaj profesjonalną naprawę zniszczonej i uszkodzonej biżuterii, a także czyszczenie i odświeżanie ozdób, na których czas odcisnął już swoje piętno. W ofercie znalazły się takie pozycje, jak naprawa zapięć w kolczyku, powiększanie lub pomniejszanie pierścionków i obrączek, lutowanie zerwanych bransoletek i łańcuszków, a nawet usuwanie grawerunku. Dopiero akceptacja ceny uruchamia błyskawiczny proces naprawy, z którego efektów zadowolonych jest już całe grono stałych klientów.

wec.com.pl – naprawa biżuterii online

10. Siudek Jewellery – kompleksowe usługi jubilerskie

Siudek Jewellery to miejsce, w którym można nie tylko kupić wymarzoną biżuterię, ale również i naprawić ulubione ozdoby. Za wyborem tego właśnie salonu przemawia bogate doświadczenie i wieloletnia obecność na lokalnym rynku. Warsztat znany jest przede wszystkim z możliwości zakupu nowoczesnej biżuterii z niepowtarzalnymi wzorami, ale również z tworzonych na zamówienie ozdób w stylu secesyjnym, art deco czy edwardiańskim. Nic dziwnego, że specjaliści, współpracujący z Siudek Jewellery, potrafią dokonać każdej naprawy, przywracając jednocześnie biżuterii dawny blask.

Siudek Jewellery
Wielopole 24
31-072 Kraków
Tel.: (+48) 12 422 03 50

Siudek Jewellery – kompleksowe usługi jubilerskie

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Celina · 18 dni temu
    Nie miałam pojęcia, że istnieje tyle opcji naprawy biżuterii w mojej okolicy. Szczególnie interesująca wydaje się opcja zdalnej wyceny i konsultacji, która pozwoliłaby mi zorientować się, czy naprawa mojego złamanego łańcuszka jest możliwa i opłacalna bez wychodzenia z domu. Bardzo pomocna lista, na pewno skorzystam z jednej z tych rekomendacji!