Kim jest flebolog Bartłomiej Juza?

Dodaj komentarz

Doktor Bartłomiej Juza jest jednym z najbardziej uznanych polskich flebologów, który tą dziedziną medycyny zajmuje się już ponad 10 lat. Do kręgu jego głównych zainteresowań należą małoinwazyjne metody leczenia pacjentów z niewydolnością żylną oraz przewlekłymi ranami i ciężkimi owrzodzeniami żył. Od 2017 roku zajmuje się również medycyną regeneracyjną i chirurgią plastyczną.

Doktor flebolog Bartłomiej Juza

Doświadczenie Bartłomieja Juzy

Doktor Juza stale współpracuje z najlepszymi flebologami świata, wśród których można wymienić Attilio Cavezziego – założyciela europejskiego centrum leczenia schorzeń żył VENALINFA oraz Ahmeda Elsaftawy’ego będącego jednym z najwybitniejszych chirurgów regeneracyjnych świata. Wśród największych osiągnięć, dzięki którym Bartłomiej Juza jest rozpoznawany nie tylko w Polsce ale i na całym świecie znajduje się bez wątpienia przeprowadzenie pierwszego w kraju i jednego z pierwszych na świecie zabiegu leczenia obrzęku lipidowego przy użyciu urządzenia Veser 3D.

Innowacyjne metody leczenia doktora Juzy

Doktor Bartłomiej Juza wykonuje również niezwykle skomplikowane przeszczepy autoimmunologiczne komórek macierzystych pacjentów z trudno gojącymi się ranami. Jest także pierwszym lekarzem na terenie województwa małopolskiego, który wprowadził do swojego gabinetu innowacyjną metodę leczenia żylaków przy użyciu kleju VenaSeal.  Nie należy również zapomnieć o osiągnieciach w zakresie chirurgii plastycznej, gdzie doktor Juza zyskał sławę dzięki przeprowadzaniu nowoczesnych zabiegów leczenia przewlekłych obrzęków tłuszczowych z jednoczesnym modelowaniem sylwetki pacjenta.

Praca Bartłomieja Juzy w klinice medycyny estetycznej

Profesjonalne podejście do pacjenta

Najnowsza i niezwykle przełomowa współpraca doktora Juzy to połączenie sił z firmą Key-Med w celu opracowania przełomowego opatrunku biologicznego produkowanego z krwi pacjenta. Ma on szansę stać się przełomem w leczeniu trudno gojących się ran oraz rozległych owrzodzeń ciała. Na wyróżnienie zasługuje również podejście doktora Juzy do swojej pracy. Nie jest to typowy rzemieślnik, wykonujący jedynie polecenia i kierujący się ściśle wskazówkami z książek. Doktor Bartłomiej Juza to flebolog z pasją, który każdego pacjenta traktuje z szacunkiem i odpowiednia uwagą. W swoich diagnozach kieruje się indywidualnymi cechami pacjenta, tak by leczenie jak najlepiej odzwierciedlało stan faktyczny przebywanej choroby. Dzięki takiemu podejściu i ogromnej wiedzy doktor Juza zyskał sympatię i uznanie pacjentów przybywających do niego z całego kraju oraz z poza jego granic.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.