Suknia ślubna - jaki salon sukien wybrać?

Dodaj komentarz

Ceremonia ślubna, a potem uroczystości weselne są takim dniem w życiu kobiety, kiedy szczególnie mocno zależy jej na pięknym wyglądzie. Każda zakochana para myśli o swoim ślubie, jako o wyjątkowym dniu, który zapoczątkuje zupełnie nowy etap życia. Chcą oni nie tylko pięknej uroczystości i wspaniałej zabawy, ale także pragną wyglądać najlepiej, jak to tylko możliwe - w końcu zdjęcia weselne trafią do wszystkich członków rodziny i przyjaciół. Będą zapisem uroczystości i kiedyś zobaczą je też dzieci i wnuki pary.

Suknia ślubna zakupiona w salonie Bella Rossa

Ślubne przygotowania

Wiele kobiet planuje ten dzień z wielkim wyprzedzeniem. Na przykład niektóre decydują się zapuszczać włosy przez kilka miesięcy. Szukają najlepszego fryzjera od upięć ślubnych i próbują różnych wariantów uczesań. Większość kobiet w dzisiejszych czasach decyduje się też na profesjonalny makijaż. Zdjęcia zakładania obrączek zachęcają natomiast do zrobienia pięknego manicure.

Gdzie kupić suknię ślubną?

Kobieta musi także pamiętać o biżuterii i dodatkach, ale... najważniejsza i tak jest suknia ślubna. Dawniej kobiety miały szyte suknie, które potem były wykorzystywane przez wiele kobiet z rodziny. Obecnie można kupić suknie gotowe, na przykład w BellaRossa - salon sukni ślubnych w Krakowie, który oferuje bogaty wybór pod względem rodzaju kroju, wzorów i materiału sukien. Wiele młodych osób robi taki zakup w Internecie ze względu na niższe ceny, ale takiej sukni nie można oczywiście przymierzyć. Często też zdjęcia nie oddają prawdy ani o kroju, ani o materiale i przyszłą pannę młodą czeka tylko rozczarowanie i kolejny wydatek. Zakup sukien w Internecie jest tylko pozorną oszczędnością.

Salon sukien ślubnych Bella Rossa w Krakowie

Postaw na salon sukien ślubnych 

Najlepszym miejscem na zakup jest salon sukien ślubnych. Przywitają nas od progu miłe panie, które dobiorą suknię do figury, wieku i osobistych preferencji - Długa 34, 31-146 Kraków to adres wspomnianego wcześniej salonu sukien ślubnych, w którym zawsze spotkamy się z obsługą na najwyższym poziomie. Mamy tam do dyspozycji ubrania w różnych rozmiarach (często możliwe jest zrobienie drobnej poprawki, która sprawi, że suknia będzie wyglądać, jak "szyta na miarę") i w różnych zakresach cenowych. Możemy pokusić się o sprawdzenie takich fasonów, które nie są naszym pierwszym wyborem - tyle rodzajów sukien aż się prosi o przymierzenie. Może zupełnie nowy krój przypadnie nam nagle do gustu.

Wypożyczenie sukni ślubnej 

Suknię z salonu można też wypożyczyć. Także w nasz wyjątkowy dzień możemy nałożyć tak piękną i drogą suknię, jaką nigdy nie bylibyśmy w stanie kupić na własność. Wiele osób decyduje się na wypożyczenie, bo taka opcja jest najtańsza oraz dlatego, że potem nie będą się martwić, jak ją sprzedać. Nikt obecnie nie jest na tyle sentymentalny, by zatrzymać suknię ślubną na pamiątkę.

Najważniejsza suknia w życiu kobiety?

Ślub jest wyjątkowym dniem w życiu każdej pary. Pamięć o nim pozostanie już z nimi na zawsze. Zdjęcia i nagrania wesela będą za każdym razem wzbudzać emocje. Warto zadbać, by oprawa tego dnia była wyjątkowa i aby para młoda, a szczególnie panna młoda czuła się piękna. Nieodzownym elementem tej układanki jest suknia ślubna - warto poświęcić czas na jej wybór.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.