Skip to main content

Sklepy z roletami Bochnia — Top 5 sklepów w Bochni i okolicach

Dodaj komentarz

Rolety zewnętrzne skutecznie chronią wnętrza przed wnikaniem promieni słonecznych latem, a zimą zapobiegają stratom ciepła. Stanowią dobre zabezpieczenie okien nie tylko przed deszczem czy gradem, ale także przed włamaniem. Planujesz montaż tego rodzaju osłon w domu w Bochni? A może interesują Cię rolety wewnętrzne? Zanim je zamówisz sprawdź ranking Top 5 sklepów z roletami w Bochni i okolicach.

Sklepy z roletami Bochnia — Ranking

1. Op Invest — Okna Drzwi Rolety Bramy Bochnia

Specjalizując się w sprzedaży i montażu stolarki otworowej, Op Invest oferuje duży wybór markowych okien, drzwi, bram i rolet. Zapewnia fachowy i terminowy montaż produktów, a także obsługę serwisową. W sklepie z roletami Op Invest w Bochni czeka na Ciebie duży wybór rolet wewnętrznych - materiałowych, typu dzień i noc, rzymskich i żaluzji - poziomych, pionowych i plisowanych. Zamówisz tu rolety zewnętrzne - nie tylko elewacyjne, nadstawne, podtynkowe czy refleksole, ale także eleganckie i nowoczesne żaluzje fasadowe. Na ich stronie przeczytasz, czym charakteryzują się poszczególne modele rolet zewnętrznych, jakie Op Invest ma w swoim asortymencie.

Op Invest — Okna Drzwi Rolety Bramy Bochnia

Brzeska 47A,

32-700 Bochnia

Tel.: 723 600 100

WWW: https://oknabochnia.pl/rolety/

Okna Bochnia - OP INVEST

2. Studio Rolet Bochnia "Robert Sowa" - rolety, żaluzje, moskitiery

Studio Rolet Bochnia "Robert Sowa" gwarantuje pełną kontrolę nad słońcem w Twoim domu. Dzięki współpracy z uznanymi dostawcami proponuje szeroką gamę rolet wewnętrznych i zewnętrznych - aluminiowych, z PVC i żaluzji fasadowych. Asortyment obejmuje zasłony panelowe, karnisze, szyny, markizy i moskitiery oraz produkty z zakresu sterowania i automatyki osłon okiennych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem Studio Rolet w Bochni zapewnia staranny montaż zamówionych produktów.

Studio Rolet Bochnia „Robert Sowa” - rolety, żaluzje, moskitiery

Brzeska 7,

32-700 Bochnia

Tel.: 519 312 519

Studio rolet Bochnia Robert Sowa

 3. DMS bramy drzwi rolety napędy sklep online

DMS bramy drzwi rolety napędy w Bochni to sklep online z nowoczesnymi rozwiązaniami dla właścicieli domów i nie tylko. Zamówisz tu rolety zewnętrzne podtynkowe, adaptacyjne i nadstawne w nowoczesnej stylistyce i z profesjonalnym montażem. Firma oferuje szeroki wybór bram segmentowych, uchylnych i rolowanych, drzwi zewnętrznych - stalowych, aluminiowych, drewnianych i wewnętrznych. Sprzedaje napędy do bram garażowych i przemysłowych. Współpracuje z renomowanymi producentami i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. 

DMS bramy drzwi rolety napędy sklep online

Brzeska 103,

32-700 Bochnia

Tel.: 533 979 070

DMS bramy drzwi rolety sklepy online

4. Firma Handlowa Moskit

Firma Handlowa Moskit w Bochni dysponuje bogatym asortymentem rolet tekstylnych - wolnowiszących, mini, w kasecie czy podgumowanych i zewnętrznych - standardowych, podtynkowych lub nadstawnych. Produkuje i sprzedaje moskitiery okienne i drzwiowe oraz markizy balkonowe i tarasowe. Proponuje bramy i żaluzje. Ofertę kieruje zarówno do klientów prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Zapewnia doradztwo, bezpłatny pomiar i dokładny montaż wszystkich produktów.

Firma Handlowa Moskit

Partyzantów 24h,

32-700 Bochnia

Tel.: 577226206

Firma handlowa Moskit

5. PLASTBUD Bochnia | Okna | Drzwi | Rolety | Bramy garażowe |

Chociaż firma PLASTBUD w Bochni specjalizuje się w produkcji okien z PVC i aluminium, oferuje wiele innych produktów z zakresu stolarki otworowej. Należą do nich drzwi, fasady, ogrody zimowe i bramy garażowe. Asortyment obejmuje moskitiery i rolety zewnętrzne - nadstawne i adaptacyjne z elektrycznym napędem i nowoczesne rolety fasadowe. PLASTBUD zapewnia pomoc w wyborze produktów, krótkie terminy realizacji i fachowy montaż.

PLASTBUD Bochnia | Okna | Drzwi | Rolety | Bramy garażowe |

Księcia Józefa Poniatowskiego 12,

32-700 Bochnia

Tel.: 14 611 85 56

Plast Bud Bochnia

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.