Poznaj skuteczne sposoby na wymodelowanie sylwetki

Dodaj komentarz

Zgrabna sylwetka to marzenie większej części społeczeństwa, niezależnie od płci. Sposobów na jego realizację jest sporo, choć większość z nich wymaga długofalowych działań i dużych wyrzeczeń. Niestety, nie zawsze przynoszą one również oczekiwane efekty. Dzięki rozwojowi technologii, możliwe jest osiągniecie smukłej sylwetki bez nieestetycznego cellulitu i przy zachowaniu odpowiedniej jędrności skóry. Takie możliwości stwarza np. wykorzystanie ultradźwięków czy też modelowanie poszczególnych partii ciała przy wykorzystaniu własnego tłuszczu. Którą metodę wybrać dla siebie?

Liposukcja i porzeźbienie Vaser Lipo 4D

Rzeźbienie ciała z wykorzystaniem możliwości Vaser Lipo 4D to zupełnie nowa jakość w medycynie estetycznej. Pożądane kształty otrzymuje się tutaj dzięki nowoczesnym technologiom, związanym z energią ultradźwięków. To właśnie dzięki nim możliwe jest precyzyjne rozbicie tkanki tłuszczowej oraz jej bezpieczne usunięcie z poszczególnych partii ciała. Liporzeźbienie z kolei sprowadza się do zaznaczenia charakterystycznych bruzd, zagłębień i uwypukleń w sylwetce, co przypomina efekty, uzyskane przy pomocy intensywnych ćwiczeń i długotrwałych wyrzeczeń. Wykorzystanie ultradźwięków pozwala rozbić tkankę tłuszczową, a podgrzanie wprowadzanej pod skórę kaniuli zmniejsza w znaczący sposób ryzyko krwawienia. Tak więc liposukcja i liporzeźbienie Vaser Lipo 4D jest zabiegiem nie tylko efektywnym, ale również i w pełni bezpiecznym. Nic dziwnego, że jego popularność sukcesywnie wzrasta, a osiągniętymi rezultatami może poszczycić się już całe grono zadowolonych klientów.

Modelowanie pośladków z wykorzystaniem naturalnego tłuszczu

Zabieg ten nosi miano lipomodelingu i stanowi najlepszą alternatywę dla sztucznych implantów. Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie https://genesisclinic.com.pl/blog/lipomodelling-czyli-powiekszenie-posladkow-wlasna-tkanka-tluszczowa/ - dzięki zastosowaniu własnego tłuszczu, możliwe jest uzyskanie naturalnego efektu, przy jednoczesnym maksymalnym bezpieczeństwie. Podczas zabiegu wykorzystywany jest laser Vaser Lipo. Tłuszcz pobierany jest z tych partii ciała, w których występuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Dzięki temu zostają one wyszczuplone, a pobrana tkanka tłuszczowa stanowi idealny naturalny wypełniacz pośladków. Całość przebiega w znieczuleniu miejscowym, co niweluje ewentualny ból i dyskomfort. Tego rodzaju zabieg musi być powtórzony dwukrotnie w ciągu pół roku. Jest to konieczne ze względu na wchłonięcie 20, a nawet 40% zaimplantowanego pierwotnie do pośladków tłuszczu.

Powiększenie pośladków i piersi przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej

Kolejna metoda, wykorzystująca naturalny wypełniacz w postaci własnej tkanki tłuszczowej. W pierwszym etapie jest ona pobierana z miejsca, gdzie zgromadzony jest jej nadmiar. Po odpowiednim oczyszczeniu, tkanka tłuszczowa zostaje wykorzystana do zabiegów: powiększenie piersi własnym tłuszczem oraz powiększenia pośladków. Dzięki temu zniwelowana zostaje konieczność wykorzystania sztucznych implantów. Wykorzystanie własnej tkanki tłuszczowej, w znaczący sposób minimalizuje ryzyko odrzucenia przeszczepu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.