Karta paliwowa - również dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Dodaj komentarz

Jednoosobowa działalność gospodarcza to spore wyzwanie. Wymaga ono przejęcia odpowiedzialności za całe przedsiębiorstwo ale również i nieustannej kontroli wydatków, stanowiącej podstawę funkcjonowania i rozwoju firmy. Dlatego też przedsiębiorcy coraz częściej poszukują rozwiązań, pozwalających na poczynienie oszczędności. Takim właśnie rozwiązaniem jest karta paliwowa Moyl, którą mogą wykorzystać zarówno właściciele dużych przedsiębiorstw, jak i posiadacze jednoosobowych działalności gospodarczych.

Jednoosobowa działalność a karta paliwowa

Firma Moyl (www.moyl.pl) sp. z o.o., której siedziba mieści się przy ul. Sołtysowskiej 1 w Krakowie (tel. 799 719 888) weszła na rynek z innowacyjną ofertą, z której skorzystać mogą m.in. właściciele jednoosobowych przedsiębiorstw. Karta paliwowa, bo o takim właśnie rozwiązaniu mowa, pozwala znacznie obniżyć koszty tankowania i wydatki, które związane są z eksploatacją samochodów firmowych. Dzięki niej możliwe jest dokonywanie transakcji bezgotówkowych na stacjach paliw. Co więcej, cena paliwa jest również znacznie niższa niż ta, która pokazana jest na dystrybutorze. W praktyce, karta paliwowa daje szansę zaoszczędzenia nawet 25 groszy na litrze. Z tego typu udogodnień mogą korzystać nie tylko przedsiębiorstwa z dużą flotą pojazdów, ale również małe firmy, także te jednoosobowe.

W jaki sposób uzyskać kartę paliwową?

To bardzo prosty proces. Wystarczy bowiem wypełnić specjalny formularz, by już po kilku dniach stać się posiadaczem karty paliwowej. W trakcie rejestracji należy podać nazwę firmy i jej NIP, a także dane związane z eksploatacją floty i szacunkowe zużycie paliwa. Posiadanie karty paliwowej Moyl nie determinuje konieczności zakupu określonej ilości paliwa w danym czasie. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić na eksploatacji posiadanych pojazdów. 

Zalety, płynące z posiadania karty paliwowej

Jak już zostało wspomniane, najważniejszą zaletą posiadania karty, jest obniżenie kosztów tankowania. Karta daje również możliwość skorzystania z różnego rodzaju rabatów na akcesoria, związane z samochodami, jak np. oleje do silników. Osoby, które zdecydowały się na tego typu rozwiązanie, mogą również uskutecznić zarządzanie finansami. Faktury za każde tankowanie, zastąpione zostają jednym dokumentem zbiorczym, wydawanym raz na miesiąc. Dzięki temu księgowanie jest znacznie łatwiejsze, a zgromadzone dane mają przejrzystą formę. Pozwala to oszczędzić nie tylko pieniądze, ale również i czas, który posiada dziś niezwykłą wartość. Co najważniejsze, z tego typu rozwiązań skorzystać mogą nie tylko właściciele dużych, ale i tych znacznie mniejszych przedsiębiorstw. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, wystarczy przeczytać artykuł https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-dla-jednoosobowej-firmy - jak się bowiem okazuje, karta paliwowa Moyl to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy swoją ciężką pracę wkładają we własną drogę do sukcesu na rynku towarów i usług.

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.