Zabieg stulejki - problemy intymne facetów

Dorośli mężczyźni podobnie jak kobiety mają swoje problemy intymne. W większości przypadków dotyczą one problemów z penisem. Dokładnie mówiąc, chodzi w tym przypadku o stulejkę. Występuje ona nie tylko u małych chłopców, ale również u dorosłych facetów.

Mężczyzna przed zabiegiem stulejki w Derm-Estetyka

Stulejka to nie powód do wstydu

Ten bardzo nieprzyjemny problem dotyczy mężczyzn w każdym wieku. Wielu facetów wstydzi się swojej dolegliwości i bardzo długo zwleka, zanim podejmą jakiekolwiek działania. Należy stwierdzić jednoznacznie, że nie ma się czego wstydzić. Trzeba po prostu wybrać się do lekarza. W tym przypadku chodzi dokładnie o urologa.

Czym jest stulejka?

Choroba zwana stulejką polega na narastaniu i twardnieniu skóry na męskim narządzie płciowym. Narastająca skóra blokuje dostęp do żołędzia i powoduje duży ból. Taka dolegliwość bardzo przeszkadza w życiu erotycznym. Seks staje się wówczas bolesną czynnością, nieleczona choroba może prowadzić do impotencji, a nawet problemów z psychiką. Leczenie stulejki u dorosłych polega na przeprowadzeniu zabiegu operacyjnego. Problemu nie można się pozbyć za pomocą leków czy maści.

Jak przebiega zabieg stulejki?

Chirurg wycina po prostu nadmiar uszkodzonej skóry z penisa. Odpowiednia plastyka stulejki zapobiega problemowi. Borykając się z takim problemem, nie można uniknąć zabiegu operacyjnego, przeprowadzanego w znieczuleniu miejscowym. W dzisiejszych czasach można liczyć na profesjonalistów. Zabieg nie jest bardzo skomplikowany i trwa około pół godziny. Gojenie powstałej rany trwa około trzech tygodni, należy zmieniać opatrunki i pamiętać o higienie intymnej. Zresztą wszystko wytłumaczy lekarz specjalista. Wpisując w przeglądarkę hasła typu stulejka - opis zabiegu, znajdziemy w internecie wiele stron gabinetów specjalistycznych takich jak Derm-Estetyka, gdzie możemy dowiedzieć się wielu szczegółów na temat plastyki stulejki.

Lekarz wykonujący plastykę stulejki w Derm-Estetyka

Jak wielu mężczyzn boryka się z problemem stulejki?

Najnowsze badania wskazują, że nawet połowa dorosłych facetów może borykać się z problemem stulejki. Jednak większość z nich po prostu wstydzi się swojej dolegliwości i nic nie robi ze swoim problemem. Takie działanie należy ocenić bardzo negatywnie. Problem będzie się tylko powiększał, żołądź może zostać całkowicie zarośnięty skórą. Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest życie seksualne w szczęśliwym związku. Mężczyźni w starszym wieku totalnie lekceważą swoją dolegliwość. Unikają po prostu stosunków seksualnych ze swoją partnerką, tłumacząc się zmęczeniem i niedyspozycją.

Czy warto zwlekać z zabiegiem stulejki?

Wszystkim mężczyznom w każdym wieku, mającym problem ze stulejką, trzeba wręcz nakazać wizytę u lekarza. Nie ma się czego wstydzić, każdy człowiek ma przecież jakiś problem. Niemnie jednak kobiety również powinny reagować na problem swojego partnera. Opornego faceta trzeba wręcz na siłę wysłać do lekarza. Najnowsze badania przeprowadzone wśród mężczyzn, którzy mieli przeprowadzony, zabieg usunięcia stulejki wskazują, że żaden z nich nie żałuje swojej decyzji. Faceci po zabiegu żałują tylko, że za długo zwlekali z wizytą u lekarza.