Pozbądź się niedoskonałości

Większość z nas ma jakieś niedoskonałości, które chciałoby się zlikwidować. Czasami jednak trudno jest wygrać z upływem czasu, a dodatkowo, niektóre dolegliwości są oporne na wszelkie nasze wysiłki w postaci odpowiedniej diety, wydawaniu kroci na różnorakie specyfiki i suplementy.Co jednak, jeśli istnieje sposób i odpowiedź na nasze zmartwienia związane na przykład z bliznami, które mimo odpowiedniej pielęgnacji nie chcą zblednąć ani zniknąć? Jeśli istnieje odpowiedź na bezskuteczną walkę z cellulitem, albo tłuszczem, który mimo wszelkich starań, pewnych miejsc po prostu nie chce opuścić? Tak samo z obwisłą skórą - efektem upływu czasu albo zmiany wagi. To wszystko, a ponadto obrzęki limfatyczne, sztywność mięśni, zapalenie ścięgien, a nawet zaparcia czy starzenie się skóry to problemy przeszłości. Absolutnie wszystkie te dolegliwości może rozwiązać Icoone.

Zabieg Icoone

Icoone - co to takiego?

To technologia, która łączy dwie nieskończoności - nawet nieskończenie małe obszary mogą zostać wyleczone z nieskończenie wielką skutecznością. To sposób precyzyjny, który spełnia nasze oczekiwania stuprocentowo, dodatkowo nie rozciągając czy powodując mikrourazów na naszej skórze. Ponadto, Icoone to nie tylko estetyka, ale także i medycyna. Poddając się zabiegowi jakim jest endermologia 3D Icoone regenerujemy nie tylko nasz największy organ, jakim jest skóra, ale także wspomagamy szybsze przywrócenie prawidłowego funkcjonowania mięśni, układów limfatycznego i naczyniowego, jak i uśmierzamy dolegliwości bólowe. Istnieją specjalne programy, które pomagają w rekonwalescencji po operacjach - na przykład niwelowanie obrzęków pooperacyjnych, zwłaszcza u kobiet po mastektomii czy porodzie, a także oparzeniach i urazach.

Na czym polega masaż podciśnieniowy Icoone?

W zależności od tego, czy zabieg będzie wykonywany na twarzy czy na ciele etapy różnią się między sobą, jednak oba, w całości, trwają około trzydziestu minut. Masaż na ciało składa się z dwóch etapów. Pierwszym z nich jest, najczęściej około dwudziestominutowy, masaż kierunkowany jest na ogólne potrzeby skóry i drenaż. Druga część zabiegu koncentruje się już na celu, który chcemy osiągnąć i obszarach, które są dla nas problematyczne. Może to być na przykład podniesienie pośladków, redukcja fałdek na brzuchu czy uporanie się z obwisłą skórą. Aby osiągnąć najlepsze efekty musimy wykonać cały cykl, który składa się z kilkunastu zabiegów, które wykonuje się dwa-trzy razy w tygodniu, jednak efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.
Zabieg masażu podciśnieniowego Icoone na twarz to po prostu trzydzieści minut podczas których głowica pobudza produkcję kolagenu i elastyny, a także pracuje na efekt "liftingu bez skalpela".
Przeciwwskazaniami do tego typu zabiegów są jedynie dolegliwości takie jak nowotwory, stany zapalne żył,posiadanie rozrusznika serca czy stany ostre nerek i wątroby. Nie powinny wykonywać go osoby, które długotrwale przyjmują sterydy albo są w trakcie infekcji ogólnoustrojowej. Również kobiety w ciąży powinny odczekać do rozwiązania, aby poddać się takiemu masażowi.

Zabieg taki wykonuje Studio Urody Cleo w Krakowie: http://www.studiourodycleo.pl/